Didžiausias Europoje skardinių garažų gamintojas Susisiek su mumis darbo laiku 8:00 – 17:00 +370 647 13430 office@bomstal.com

Kodėl mes?

Mažiausia kaina

Bomstal - tai didžiausias skardinių garažų gamintojas Europoje, kasmet parduodantis dešimtis tūkstančių gaminių. Puikiai išvystyto pardavimų tinklo dėka galime derėtis dėl medžiagų kainų su metalurgijos gamyklomis. Būtent todėl galime pasiūlyti mūsų klientams pigiausius garažus rinkoje (kokybės ir kainos santykis).

Transportas

Mūsų firma turi dešimtis specialiai metalinių konstrukcijų pervežimui pritaikytų krovininių automobilių, kurie pristatys gaminius nurodytu adresu. Kvalifikuotų darbuotojų dėka paruoštos garažo dalys yra sujungiamos apie 30 minučių (standartinių konstrukcijų montavimo atveju).

Saugumas

Nupirkę garažą mūsų įmonėje mokate už jį tik montavimo metu. Mes nereikalaujame jokių avanso įmokų - 100 proc. kainos mokate atsiimdami prekę. Užtikriname, kad prekės priėmimo metu sumokėsite tą pinigų sumą, dėl kurios tarėtės su įmonės konsultantu - be jokių paslėptų įmokų ar papildomų išlaidų. Nekils jokių situacijų, kurių metu paaiškės, kad turite mokėti daugiau, nei buvo sutarta. Kiekvienam parduodamam produktui suteikiama garantija. Garantinis dokumentas - tai čekis ar PVM sąskaita faktūra.

Patirtis

Bomstal užsiima garažų gamyba nuo 1996 m. Nuosekliai realizuojamos užsibrėžtos strategijos dėka šiuo metu esame didžiausia garažų gamybos įmonė Europoje. Mūsų įmonės dinamiškos raidos efektas - tai labai platus lengvų metalinių konstrukcijų asortimentas. Galime realizuoti kiekvieną netipišką užsakymą. Visus mūsų produktus gaminame iš cinkuotų, bei įvairiomis spalvomis (pagal RAL paletę) padengtų skardų.

Pristatymas - visada laiku

Mūsų produktai pristatomi itin greitai (nuo 1 iki 15 darbo dienų). Kiekvieno užsakymo realizavimo metu daug dėmesio ir pastangų dedame tam, kad garažas būtų pristatytas sutartu su klientu laiku - mūsų efektyvumas viršija 98 proc. Vienintelės 2 proc. vėlavimo priežastys tai nepriklausantys nuo mūsų įmonės veiksniai (orai, netikėtas automobilio gedimas, ir pan.).

Kontaktas

Kompetentingų konsultantų dėka sandėris yra sudaromas malonioje atmosferoje. Mūsų patarėjai padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį produktą bei atsakys į visus papildomus klausimus. Rūpindamiesi mūsų klientų patogumu, įsteigėme "Greito kontakto" liniją, kuria su mūsų konsultantais galite susisiekti nuo 8 iki 18 val.